Фірма Лігена-Мед тимчасово призупинила свою діяльність, вибачте за тимчасові незручності.

Медичний центр «Лігена-Мед» - це сучасний медичний заклад, розташований на території готельного комплексу «Лігена» у місті Бориспіль за адресою вул. Володимира Момота, 53.

Медичний центр «Лігена-Мед» відрізняється з-поміж багатьох інших клінік сучасним устаткуванням, високо кваліфікованими фахівцями, комфортним денним стаціонаром та гнучкою ціновою політикою. Ліцензія на проведення медичної практики (реєстраційне досьє №01/2601-М від 26.01.2017) на широкий спектр медичних послуг.

Завдяки системному підходу та дотриманню протоколів, ми надамо вам можливість швидко та без черг отримати своєчасну медичну допомогу. При необхідності Ви можете скористатися денним стаціонаром, де матимете можливість пройти детальні УЗД дослідження, електрокардіографію та отримати повний комплекс ін'єкцій згідно призначення від лікаря.

Також медичний центр «Лігена-Мед» має партнерську угоду з медичною лабораторією «ДІЛА», яка проводить лабораторні дослідження з біологічного матеріалу пацієнта на базі сучасного обладнання. Записатися на прийом для здачі аналізів можна на будь-який зручний для Вас час. Зробити це можна в найбільш зручний для Вас спосіб, зателефонувавши до центру за номерами: 050 331-20-66 та 067 463-17-27, або скориставшись електронною формою запису на нашому сайті.

Забір біологічного матеріалу проводиться досвідченою медичною сестрою за допомогою сучасного одноразового обладнання та устаткування. Результати досліджень можуть бути видані Вам особисто або за допомогою засобів електронного зв’язку.

Ми цінуємо Ваш час і нашу репутацію!

Наші Контакти

 
Медичний центр "Лігена-Мед" м. Бориспіль
Україна, Київська обл.
вул. Момота 53
050-331-20-66
 
fb   inst