Фірма Лігена-Мед тимчасово призупинила свою діяльність, вибачте за тимчасові незручності.

denniy statsionar

В наш час чимало Пацієнтів із захворюваннями різного походження (етіології) потребують щоденного медичного спостереження в умовах денного стаціонару, де здійснюється фізіотерапевтичне лікування та ін’єкційно-інфузійне введення лікарських засобів.

Перебування в палатах денного стаціонару показане здебільшого для постінсультних хворих та пацієнтів з загостренням хронічних неінфекційних захворювань, або з метою моніторингу для постановки точного діагнозу.

 

Сучасне обладнання стаціонару

Денний стаціонар Медичного центру «Лігена-Мед» обладнаний усім необхідним для надання якісної медичної допомоги. До Ваших послуг:

  • сучасна діагностична апаратура;
  • спеціально підготовлений персонал;
  • комфортабельні палати.

Лікарі нашого центру мають багаторічний досвід роботи з хворими переважно неврологічного і терапевтичного профілів, включаючи пацієнтів з кардіоваскулярною патологією та нейросудинними захворюваннями. Комплексне лікування в умовах денного стаціонару зазвичай призначають у наступних випадках:

  • хвороби органів дихання: пневмонія, бронхіти та бронхіальна астма, ХОЗЛ (хронічні обструктивні захворювання легень) та інше;
  • хвороби органів травлення: гастрити, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, неінфекційні коліти;
  • захворювання печінки та жовчовивідних шляхів: хронічні гастродуоденіти, панкреатит, дисфункція жовчовивідних шляхів;
  • серцево-судинні захворювання: ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, порушення серцевого ритму, серцева недостатність, інфаркт, інсульт та інше;
  • хвороби сечостатевої системи: цистити, пієлонефрити, захворювання нирок, інфекція сечовивідних шляхів, тощо;
  • порушення мозкового кровообігу (стани після інсульту, церебральні судинні кризи);
  • наслідки черепно-мозкових травм та нейроінфекцій (декомпенсація). 

Найчастіше курс лікування в умовах денного стаціонару показаний пацієнтам, які потребують постійного медичного спостереження та комплексної терапії — як правило, із внутрішньовенним крапельним введенням лікувальних препаратів.

Медичний центр «Лігена-Мед» радить пацієнтам, яким призначене лікування в денному стаціонарі, не зневажати відповідними лікарськими рекомендаціями та вчасно проходити курс лікування, уникаючи цим ускладнень та погіршення стану здоров'я.

Наші Контакти

 
Медичний центр "Лігена-Мед" м. Бориспіль
Україна, Київська обл.
вул. Момота 53
050-331-20-66
 
fb   inst