Фірма Лігена-Мед тимчасово призупинила свою діяльність, вибачте за тимчасові незручності.

uzi photo

УЗД - це високоінформативний та безпечний метод дослідження, який підходить для всіх без винятку пацієнтів. Результат УЗД часто є вирішальним аргументом для встановлення діагнозу та вибору тактики лікування.

Усі дослідження в нашій клініці проводяться лікарями високої кваліфікації на якісному професійному устаткуванні — діагностичній системі «PhilipsEnVisor». Перед проходженням деяких видів УЗД може знадобитися попередня підготовка, яка залежить від його виду. Докладно про необхідну підготовку можна довідатися під час запису на дослідження.

Підготовки не вимагають :

 • доплерографія артерій і вен;
 • УЗД м'яких тканин;
 • суглобів;
 • щитовидної залози;
 • периферійних лімфовузлів.

 

ПЕРЕВАГИ УЗД

 • Якісне устаткування допомагає побачити дрібні структурні зміни в різних органах і системах. В деяких випадках УЗД є найнадійнішим і необхідним метод встановлення діагнозу. Це дає лікарям можливість вчасно призначити лікування та покращує його результати, іноді рятуючи в такий спосіб життя.
 • Доступна ціна.

Медичний центр пропонує наступні послуги:

 • Доплерографія різних судин ( у тому числі — судин голови та шиї, судин кінцівок). Дуплексне сканування позачерепних (брахіоцефальних) артерій дозволяє оцінити діаметр і хід сонних, підключичних і хребетних артерій, виявити ранні атеросклеротичні зміни стінки сонних артерій, наявність, протяжність і структурні особливості атеросклеротичних бляшок і тромбів, ступінь стенозу ураженої судини, вроджені аномалії розвитку судин, патологічні звитості артерій, кількісно визначити швидкісні показники, характер і напрям кровотоку в судинах, оцінити ризик передопераційних (каротидна ендартеректомія, коронарне шунтування) або передінтервенціонних (коронарографія, стентування) ускладнень, а також оцінити результати консервативного та хірургічного лікування.

 • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, надниркової залози). Показаннями для проведення УЗД є всі випадки, коли в черевній порожнині пальпується якесь новоутворення. Велике значення має УЗД в діагностиці злоякісних пухлин органів травного тракту. Легко і точно діагностуються багато гострих захворювань, при яких необхідно термінове хірургічне втручання (наприклад, гострий панкреатит, холецистит, тромбоз судин), діагностуються пухлини на доузлових (ранніх) стадіях;

 • УЗД нирок дозволяє визначити розміри і положення нирок, будову та стан чашково-мискової системи нирок. Це допомагає виявити конкременти та інші новоутворення нирок.

 • УЗД гінекологічне (трансабдомінально й трансвагінально). До переваг УЗД можна віднести високий відсоток виявлення патології, ендометрію яєчників на ранній стадії, раннє визначення позаматкової вагітності. Професіоналізм лікарів і сучасне діагностичне обладнання дозволяє детально оцінити стан жіночої репродуктивної системи і вчасно виявити будь-яку гінекологічну патологію.

 • УЗД молочної залози, щитовидної залози, лімфовузлів та інших поверхневих структур.  Враховуючи високий рівень захворюваності щитоподібної та молочних залоз, необхідно регулярно (не рідше 1 разу на рік) проводити скринінгове обстеження з метою раннього виявлення захворювань цих органів. Для жінок до 40-45 років це єдиний спосіб дослідження молочних залоз і оцінки еластичності (доброякісності) виявлених поверхневих новоутворень або утворень молочної залози, щитовидної залози.

 • УЗД суглобів та м'яких тканин. 

Якщо ви хочете зробити УЗД, але ще не знаєте де, приходьте до нас. У нас ви знайдете демократичні ціни, уважних і чуйних фахівців, а також професійну сучасну апаратуру

Наші Контакти

 
Медичний центр "Лігена-Мед" м. Бориспіль
Україна, Київська обл.
вул. Момота 53
050-331-20-66
 
fb   inst